Sektördeki en güçlü CDN

Lider CDN ile ışık hızında operasyonlar

CDN (Content Delivery / Distribution Network), aynı anda milyonlarca kullanıcının aynı filmi izlemesi, sosyal ağlarda karmaşık paylaşımlar yapması gibi yüksek performans gerektiren işlemleri aksamadan yürüten ağ yapılanmasıdır. Operasyonun dünyaya yayılmış birçok güçlü veri merkezi üzerinden aynı anda yürütülmesi esasına dayanır.

Advise’ın kullandığı CDN altyapısı dakikada 1.5 milyon e-posta operasyonunu yürütmekte olan ve her geçen gün güçlenen performansıyla sektör lideridir.

Kampanyaların gönderimi, denetimi, anlık izlemesi, liste operasyonları ve tüm ölçme / değerlendirmeler herhangi bir sınırlama olmadan yürütülür. Büyük operasyonlarda her bir müşteri sınırsız yetki seviyesindeki sınırsız kullanıcı paneli üzerinden aynı anda sınırsız kampanya yürütebilir ve değerlendirebilir.


Çok yüksek veri ve ağ güvenliği

Küresel, lider CDN üzerinde mesaj ve kampanyalar ücretsiz olarak istendiği kadar uzun süre saklanabilir. Yeniden kullanılabilir, değiştirilebilir.

Yaygın server altyapısı beklenmedik DoS trafiği gibi tahmin edilemeyen ağır senaryolarda kampanya dağıtımlarını aksatmadan yürütür.

Adres listeleri ve her türlü müşteri verisi yaygın ağın üzerinde çoklu yedekli olarak korunur.

Saygın ve çok güvenli CDN, kampanyalarda mesaj paylaşımı, sosyal ağ bilgilendirmeleri ve müşteri sitelerine yönlenen trafiğin çok daha güvenli olmasını sağlar.