Tasarım hizmetleri

Gerçek HTML tasarım
HTML tasarım hizmetleri

En iyi e-mail client (e-posta okuyucu program) performansı için e-mail tasarımları klasik tasarım programlarında yapılıp dilimlere bölünmez. Orijinal tasarım doğrudan HTML kod ile yapılır.

Fotoğraf optimizasyonu
Fotoğraf optimizasyonları

Fotoğraflar en küçük dosya büyüklüğü ile en kaliteli görüntüyü verecek şekilde optimize edilir.

Böylece mesajlar yüksek hızla iletilir, açılır, veri kota sınırlarını zorlamaz. Retina ekranlı tablet ve akıllı telefonlara tam uyum sağlar.

En ileri görsel teknikler
En iyi mesaj için en iyi görseller

Mesajın okuyucuda en iyi etkili algıyı yaratması ve ana konunun en kısa sürede anlatılması için en ileri görsel teknikler kullanılır.

Özel projelerde markanın imajını en iyi yansıtacak 3 boyutlu modelleme ve render hizmetleri verilir.

Zaman temelli tasarım ve içerik
Okuma sürelerine tam uyum

En yeni web ve e-mail marketing trend ve analiz raporları izlenerek okuyucunun bir mesaja ayırdığı optimum süreye göre içerik ve tasarım hizmeti verilir.

Böylece markanın sıkıcı ve uzun mesajlar gönderdiği algısından titizlikle kaçınılır. Alıcının gelecekteki mesajları açması için altyapı sağlanır.

İlgi analizine göre tasarım
Analizlere dayanan özel hizmetler

Sürekli kampanyalarda tasarımlar okuyucu ilgi kanallarına yönelik analizlere göre modellenir. Marka okuyucuları bir sonraki mesajda kendileriyle daha ilgili içerikle karşılaşır.

Görsel tasarımda en yeni araştırmaların yanısıra hedef kitlenin ilgi analizlerine uygun split tasarımlar yapılır.

Mobil uyumluluğu
Her cihaza uyumlu yeni nesil yapı

Mesajların açıldığı cihazın yeteneklerine, özelliklerine ve kapasitesine göre şekillenmesini sağlayan yeni nesil kod ve stiller kullanılır.

Yeni nesil tasarımlarda mobil versiyon olmadan tek bir mesaj bütün platformlarda en iyi şekilde okunur. Mesaj içinde bulunan link, telefon numarası vb. içerik, mobil cihazın özelliklerine uygun olarak kullanılabilir.